J.P.Morgan Chase & Co. купив частину активів Washington Mutual за 1,9 млрд дол.


J.P.Morgan Chase & Co. купив частину активів Washington Mutual за 1,9 млрд дол.

Третій за розміром активів американський банк J.P.Morgan Chase & Co. Inc. придбав частину операційних банківських активів іпотечного банку Washington Mutual Inc. Угода була завершена після одержання схвалення з боку федеральних регулювальних органів, вона оцінюється в 1,9 млрд дол., повідомляється в прес-релізі J.P.Morgan.

Банк Washington Mutual зі штаб-квартирою в Сіетлі має у своєму розпорядженні активи на загальну суму приблизно 310 млрд дол. Після початку фінансової кризи керівництво банку активно шукало можливості для одержання додаткових фінансових коштів на тлі значних втрат на іпотечному ринку.

Відзначимо, чистий прибуток банку J.P.Morgan Chase & Co. за підсумками першого півріччя 2008 р. знизився на 51% - до 4,38 млрд дол. (1,26 дол./акція) у порівнянні з 9,02 млрд дол. (2,63 дол./акція), отриманими за аналогічний період роком раніше.

Виторг J.P.Morgan за звітне півріччя зменшився на 7% і склав 35,29 млрд дол. проти 37,88 млрд дол. у січні-червні 2007 р.

Чистий прибуток J.P.Morgan в II кварталі 2007 р. знизився на 53% - до 2 млрд дол. (0,56 дол./акція) у порівнянні з 4,23 млрд дол. (1,24 дол./акція), отриманими за аналогічний період роком раніше. Виторг банку за звітний квартал зменшився на 3% і склав 18,4 млрд дол. проти 18,91 млрд дол. у квітні-червні 2007 р.

Компанія списала за звітний період 1,1 млрд дол. у рамках підрозділу інвестиційного банкінгу 540 млн дол. у зв'язку зі злиттям зі збанкрутілим Bear Stearns.

Нагадаємо, 17 березня ц.р. J.P.Morgan Chase & Co. домовився про екстрену покупку інвесткомпанії Bear Stearns Cos, що зазнає гострий дефіцит ліквідності у зв'язку із втратами від кризи subprime.

Інвестори відреагували масовим розпродажем паперів Bear Stearns на повідомлення про те, що J.P.Morgan надав компанії, що зазнає нещастя, екстрене фінансування на 28 днів під гарантії ФРС США. В J.P.Morgan також повідомили, що ФРС США погодилася надати банку кредитні кошти на покупку Bear Stearns.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua