Результати торгів ПФТС (середа - 24 вересня)


У середу, 24 вересня, індекс ПФТС виріс на 1,64% (до 392,99 пунктів). Незначне натхнення інвесторів прийшло із фінансового сектору США: найбагатша людина світу Уорен Бафет вирішив вкласти 5 млрд. дол. у привілейовані акції Goldman Sachs. Проте на фоні дедалі песимістичніших очікувань стосовно майбутнього американської фінансової системи така звістка виглядає як запалена свічка під час вітру.

Обсяг торгів акціями за день становив 16,9 млн. грн.

Американські фондові ринки в середу перебувають у завмерлому стані, а тому від українського завтра ми очікуємо бокового руху. Схоже індекс ПФТС знайшов доволі серйозний рівень підтримки у районі 350 - 390 пунктів. Тут не можна не відзначити роль нововведень біржі, за якими максимальний термін, відведений на виконання ринкових угод, зменшено до 3 днів, що обмежує можливості для безмірного просадження ринку ведмедями.

Для чорної металургії сесія позначена доволі спокійним ростом: Дніпровський метзавод ім. Петровського (2,53%), Алчевський меткомбінат і Азовсталь (по 0,9%). Серед інших емітентів-представників ГМК згадаємо Запорізький завод феросплавів (-6,45%).

Значно зросло машинобудування: УкрАвто (11,11%) та Стаханівський вагонобудівний завод (5,34%).

Єдиним вартим уваги представником енергетики стало Центренерго (3,75%).

Впевненим ростом відзначилася банківська сфера: Укрсоцбанк (4%), Райфайзен банк Аваль (2,37%) і Банк "Південний" (1,84%).

Окремо згадаємо Укрнафту (4,91%), Укртелеком (2,22%) та Запоріжабразив (-2,78%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
В Контексті Finance.ua
Опитування