ПФТС-індекс впритул наблизився до 400 пунктів


ПФТС-індекс впритул наблизився до 400 пунктів

ПФТС-індекс за годину до закінчення торговельної сесії в п'ятницю виріс більш ніж на 10% і впритул наблизився до позначки 400 пунктів.

Як повідомив керівник інформаційно-аналітичного відділу біржі ПФТС Андрій Коломієць на щорічній конференції ПФТС в Алушті в п'ятницю, біржа із учорашнього дня почала розрахунок індексу в режимі реального часу в тестовому режимі і на 15:45 його значення становило 398,71 пункту.

А.Коломієць відзначив, що найближчим часом методику розрахунку індексу затвердить індексний комітет і із середини жовтня або з 1 листопада цього року ПФТС-індекс буде офіційно розраховуватися в режимі реального часу, а інформація про це - відображатися на сайті біржі.

Як повідомлялося, ПФТС-індекс у четвер 18 вересня впав на 2,32%, або на 8,24 пункту, - до 347,10 пункту, опустившись до рівня початку 2006 року та у такий спосіб установивши черговий мінімум.

У цілому з початку року падіння ПФТС-індексу склало 70,4%, з початку місяця - 34,8%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua