Аналітик: ПФТС-індекс у четвер втратить не більше 4-5%


Аналітик: ПФТС-індекс у четвер втратить не більше 4-5%

ПФТС-індекс у четвер навряд чи втратить більше 4-5%, прогнозує начальник аналітичного відділу ТОВ "Український фондовий центр" (Київ) Володимир Ланда.

"Сьогодні біржа ПФТС перший день працює при нових регуляторних нормах. Припиняється обіг паперів, котирування яких знизилися більш ніж на 10% за день. Крім того, при падінні індексу на 5% біржа може повністю призупинити торги.

Виходячи із цього, навряд чи ПФТС-індекс за сьогодні втратить більше 4-5%, незважаючи на те, що продавців на ринку більше, ніж покупців", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна", коментуючи поточну ситуацію на ПФТС.

При цьому Ланда звернув увагу на незначний обсяг торгів, що до 12:50 склав 1,89 млн грн. "Одним з пояснень низької активності ринку є щорічна конференція ПФТС, що проходить в Алушті. Під час її проведення обсяги торгів істотно знижуються", - пояснив експерт.

Серед blue chips станом на 13:50 виросли акції Укрсоцбанку - на 2,47%.

У той же час упали папери Авдієвського коксохімзаводу - на 9,47%, Єнакіївського метзаводу - на 8,49%, Полтавського ГЗК - на 7,55%, "Укрнафти" - на 7,32%, Маріупольського заводу важкого машинобудування - на 6,9%, "Донбасенерго" - на 3,45%, Маріупольського меткомбінату ім. Ілліча - на 3,03%, "Азовсталі" - на 2,59%.

Раніше припинені торги акціями концерну "Стирол", "Укртелекому" і Райффайзен Банку Аваль.

Станом на 13:50 укладено 48 угод на суму 1,89 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua