ПФТС буде зупиняти торги при зміні ціни угод більш ніж на 15%


ПФТС буде зупиняти торги при зміні ціни угод більш ніж на 15%

Фондова біржа ПФТС вирішила припиняти торги на своєму майданчику при зміні ціни угод протягом торговельної сесії більш ніж на 15%. Про це говориться в повідомленні біржі.

Даним пунктом біржа розширила критерії визначення цінової нестабільності для акцій, які знаходяться у котирувальному списку 1 рівня або входять до складу індексного кошика ПФТС.

Якщо ціна угоди в порівнянні із ціною останньої угоди протягом однієї торговельної сесії зміниться більш ніж на 15%, ПФТС буде зупиняти торги.

Також рада ПФТС вирішила зупиняти торгівлю акціями одного емітента у випадку виникнення інформації, що істотно впливає на перебіг торгів, для перевірки таких даних.

Крім того, біржа може припиняти торги на своєму майданчику при зменшенні або збільшенні більш ніж на 10% ціни угоди в порівнянні із ціною останньої угоди попередньої торговельної сесії (або ціною останньої угоди до моменту призупинення торгів), і при зменшенні або збільшенні більш ніж на 5% індексу в порівнянні з індексом попереднього торговельного дня (або останнім значенням до моменту призупинення торгів).

Критерії визначення цінової нестабільності були розширені радою ПФТС із метою вдосконалення способів контролю за проведенням торгів та оперативного реагування на ситуацію цінової нестабільності.

Нагадаємо, ПФТС із 5 по 16 вересня 4 рази передчасно зупиняла торги до кінця торговельної сесії у зв'язку із ціновою нестабільністю.

16 вересня індекс цін на акції на торгах фондової біржі ПФТС у вівторок знизився на 57,64 пункту до 351,54 пунктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua