Акції, облігації emerging markets падають в понеділок на інформації про банкрутство Lehman


Акції, облігації emerging markets падають в понеділок на інформації про банкрутство Lehman

Фінансові ринки emerging markets падають у понеділок. На тлі інформації про банкрутство американського банку Lehman Brothers інвестори розпродають всі активи, за винятком найбільш надійних, повідомляє агентство Bloomberg.

За даними індексу EMBI+, що розраховується JPMorgan Chase & Co., спред по прибутковості боргових зобов'язань країн з економікою, що розвивається, до US Treasuries підскочив під час торгів на 24 базисні пункти - до 3,54 процентні пункти - максимального рівня із червня 2005 року.

Фондовий індекс MSCI Emerging Markets, що втратив близько третини цього року, упав до 14:20 мск у понеділок на 1,9%.

"Крах Lehman, імовірно, спровокує значну активізацію "відходу від ризиків", і ринкам emerging markets будуть потрібні місяці, а не тижні на відновлення", - вважає старший економіст Dresdner Kleinwort у Лондоні Іваіло Весселінов.

Lehman Brothers Holdings Inc., один з найбільших інвестбанків у США, заявив у понеділок про намір звернутися в суд по банкрутствах південного округу Нью-Йорка із заявою про банкрутство. На цьому тлі виросли ціни золота і боргових зобов'язань американського казначейства.

Прибутковість тридцятирічних євробондів РФ підскочила під час торгів на 17 базисних пунктів - до 6,15% річних - максимуму за 13 місяців.

За даними Barclays Capital, котирування свопів на дефолт по кредитах для облігацій emerging markets, підвищилися на 35 пунктів - до рекордного рівня 400 пунктів.

Індійський фондовий індекс Sensitive Index упав під час торговельної сесії на 3,4%, індонезійський Jakarta Composite - на 4,7%, падіння індексу ММВБ досягало 5,13%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua