Wall Street урятує від краху тільки консолідація


Wall Street урятує від краху тільки консолідація

Wall Street урятує від краху, що насувається, тільки консолідація фінансових ресурсів, вважає Wall Street Journal, оцінюючи ситуацію після того, як стало відомо, що Bank of America вийшов з переговорів про покупку частки в Lehman Brothers і майже готовий купити Merill Lynch, що стояв другим у черзі на банкрутство.

Впливове в бізнес-колах видання вважає, що тим, хто поки ще тримається на плаву, як Morgan Stanley або Goldman Sachs Group, не варто очікувати наближення кризи, а краще розглянути можливості консолідації ресурсів. У цьому випадку, банки зможуть більш ефективно підтримувати ліквідність, перекриваючи один одного.

Видання не виключає, що в нинішніх кризових умовах, гіганти можуть піти на злиття.

На думку Wall Street Journal, другими засобами виживання може стати створення пула "токсичних" активів для виведення їх з балансових звітів. Можливість ізолювати проблемні активи якомога швидше значно усталила б стан банків і їхню статистику.

Видання нагадує, що за останні півроку вже три гіганти на Wall Street втратили незалежність за участі федеральних регуляторів, у той час як саме фінансове співтовариство не висунуло стратегії дій в умовах кризи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua