Мультимільярдер Слім придбав пакет акцій New York Times Co


Мультимільярдер Слім придбав пакет акцій New York Times Co

Мексиканський мільярдер Карлос Слім, що володіє, за версією журналу Forbes, другим у світі капіталом розміром понад $60 млрд., купив пакет акцій New York Times Co, повідомило агентство Bloomberg.

Слім придбав 6,4% акцій New York Times Co., ставши третім найбільшим інвестором видавничої компанії, відомої такими виданнями як щоденні газети New York Times, Boston Globe, International Herald Tribune.

Газети, що видаються компанією, переживають не кращі часи у зв'язку з відтоком рекламодавців із друкованих ЗМІ в Інтернет. Днями компанія повністю скоротила підрозділи з доставки газет, її акції з початку року втратили в ціні близько 20%.

Фінансові статки магната засновані на комунікаційній індустрії. Двері до всесвітньої слави Слім відкрив в 1990 році, купивши на аукціоні за $1,76 млрд контрольний пакет мексиканського телекомунікаційного монополіста Telmex. Уже через рік американські банкіри оцінили Telmex в $12 млрд.

Аналітики відзначають, що Слім має надприродну здатність знаходити недооцінені, погано керовані компанії і перетворювати їх в ефективний бізнес.

Незважаючи на свої статки, 67-річний Слім, за свідченням преси, як і раніше живе в будинку, у якому його сім'я влаштувалася ще до того, як стала однією із найзаможніших у світі, і їздить на роботу в скромний офіс у підвалі без вікон.

Карлос Слім народився в Мехіко в 1940 році, закінчив місцевий університет за фахом “інженер”, але інженером так і не попрацював. Сенс фінансових операцій майбутній мільярдер зрозумів ще в дитинстві. Зі спогадів родичів, маленький Карлос любив під час сімейних вечерь торгувати цукерками і сигаретами.

Зараз статки Сліма дорівнюють 8% ВВП всієї Мексики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua