Evraz Group завершила купівлю 5 українських метпідприємств


Evraz Group завершила купівлю 5 українських метпідприємств

Гірничо-металургійна промислова група Evraz Group завершила покупку 99,25% акцій компанії "Суха балка", 95,57% - Дніпропетровського металургійного заводу імені Петровського, 93,74% - коксохімічного заводу "Баглейкокс", 98,65% - КХЗ "Дніпрококс" і 93,83% - Дніпродзержинського КХЗ (усі - Дніпропетровська область).

Про це говориться в повідомленні Evraz.

"Evraz Group повідомляє про завершення другого етапу придбання виробничих активів в Україні", - говориться в повідомленні.

Він полягає в додемісії акцій Evraz Group (випущено 4,195 млн. акцій), які були обміняні мажоритарним акціонером групи, компанією Lanebrook Limited, на 48,6% акцій компанії Palmrose Limited (Кіпр), що безпосередньо володіє вищезгаданими українськими активами.

Після проведення даних операцій Evraz Group володіє 100% Palmrose Limited.

Як повідомляло агентство, у квітні Evraz Group купила 51,4% кіпрської "Палмроуз", що володіє ДМЗ ім. Петровського, "Сухою балкою" (Кривий Ріг, Дніпропетровська область), "Баглейкоксом", Дніпродзержинським коксохімічним заводом (обидва - Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область), і "Дніпрококсом" (Дніпропетровськ) за $1 млрд.

Evraz Group (головна компанія зареєстрована в Люксембурзі) є найбільшим виробником сталі в Росії і входить до числа 12 провідних сталеливарних компаній світу, в 2004 році загальний обсяг виплавки сталі підприємствами групи склав 13,7 млн. тонн.

Evraz Group також володіє активами в Італії, Чехії і США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua