Експерти: Тенденція до зниження українського фондового ринку продовжиться


Експерти: Тенденція до зниження українського фондового ринку продовжиться

Український фондовий ринок знижується, гравці очікують зниження котирувань до ще більш привабливих рівнів, вважають опитані аналітики.

"Очікування, що котирування акцій опустяться до ще більш привабливих рівнів - це, як видно, те, що є основною перешкодою до зростання ринку. Ми продовжуємо очікувати досягнення ринком дна в третьому кварталі", - сказав начальник аналітичного відділу ТОВ "Український фондовий центр" (Київ) Володимир Ланда.

За його словами, більшість учасників українського ринку поки ще не готова до масових покупок, незважаючи на те, що очікує досягнення дна у відносно близькому майбутньому.

"Західні інвестори воліють виходити, навіть за умови, що рівні акцій дуже привабливі, а внутрішніх гравців недостатньо, щоб зупинити падіння", - додала аналітик ТОВ "Сіті Брок" (Київ) Людмила Курило.

Станом на 13:40 серед паперів blue chips виросли акції "ЛуАЗа" - на 14%.

Упали папери Сумського НПО ім. Фрунзе - на 12,09%, Авдієвського коксохімзаводу - на 10,7%, Єнакіївського металургійного заводу - на 10,4%, Маріупольського меткомбінату ім. Ілліча - на 10%, "Укрнафти" - на 7,72%, Маріупольського заводу важкого машинобудування - на 7,32%, Райффайзен Банку Аваль - на 6,65%, "Азовсталі" - на 5,31%, "Донбасенерго" - на 5,02%, Укрсоцбанку - на 4,87%, Полтавського ГЗК - на 4,19%, "Укртелекому" - на 3,96%, "Центренерго" - на 2,52%, "Західенерго" - на 2,08%, "Мотор-Січі" - на 1,32%, "Київенерго" - на 0,77%.

Станом на 13:40 укладено 299 угод на суму 11,79 млн грн.

Як повідомлялося, з посиланням на агентство Bloomberg, американські фондові індекси впали у вівторок слідом за акціями нафтових компаній і банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua