Кудрін: Вплив політичних ризиків на російський фондовий ринок скоро зникне


Кудрін: Вплив політичних ризиків на російський фондовий ринок скоро зникне

Вплив політичних ризиків на російський фондовий ринок найближчим часом зникне. Про це журналістам заявив віце-прем'єр, міністр фінансів Росії Олексій Кудрін.

За його словами, фондові індекси в Росії рухаються залежно від світових фондових ринків, а також у значній мірі від руху цін на нафту, тому що в Росії великий вплив нафтогазових активів на фондовий ринок.

"Звичайно, у нас є й фактори політичних ризиків, які найближчим часом будуть повністю вичерпані, і тим самим політичні ризики зникнуть", - сказав Кудрін.

Це пов'язано з тим, що отримано гарантії незастосування військової сили в Південній Осетії та Абхазії з боку Грузії, відзначив він. "Із цього моменту, я вважаю, політичні ризики пішли на спад", - сказав Кудрін.

Він відзначив, що уряд має намір вживати заходів з підтримки ліквідності на російському фінансовому ринку і для цього вже є всі необхідні інструменти.

Відповідаючи на запитання, чи витримає російський фондовий ринок спад на світових ринках, Кудрін упевнено заявив - "витримає".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua