На російському фондовому ринку падіння індексу ММВБ перевищило 7%


На російському фондовому ринку падіння індексу ММВБ перевищило 7%

На російському фондовому ринку триває падіння. До 10:53 за київським часом падіння індексу ММВБ досягло 7,12%, він упав до позначки 1075,49 пункту. Значно подешевшали акції Ощадбанку (-7,29%) і ВТБ (-6,89%).

Після цього індекс ММВБ трохи відіграв свої позиції і на 11:08 за київським часом перебував на позначці 1087,93 пункту, що на 6,06% нижче від рівня закриття торгів напередодні.

Так само впав і індекс РТС на 5,29% - до 1321,33 пункту.

На думку аналітика з питань металургії ІГ "Капиталъ" Павла Шелехова, визначальним фактором для російського ринку акцій сьогодні стане звітність Lehman Brothers, що вийде о 14:30 за київським часом.

Крім того, учасники торгів будуть чекати виходу даних щодо запасів нафти та нафтопродуктів, які будуть опубліковані після закриття. Імовірно, котирування нафти активізуються під кінець дня, що може допомогти або, навпаки, чинити тиск на папери нафтогазового сектора, вважає фахівець.

Відзначимо, американські фондові торги завершилися сьогодні також падінням у середньому на 2,8%. Індекс NASDAQ знизився на 2,64%, Dow Jones - на 2,43%.

Триває і падіння цін на нафту. Барель марки Brent на останніх торгах уперше із квітня опустився нижче 100 доларів.

У той же час UAI-50 (Український Зважений Індекс - FundMarket) упав на 3,31% і зупинився на рівні 48.04 пункту.

Нагадаємо, напередодні російський фондовий ринок упав на 9%. Його значення склало 1158,07 пункту. Значення індексу РТС опустилося до 1396,85 пункту (-7,4%). На ММВБ папери ГМК "Норильський нікель" знизилися на 13,55%, "Татнафти" - на 10,61%. Більше 9% зниження продемонстрували папери "Роснафти", Ощадбанку і ВТБ.

На думку віце-президента ІК "Трійка Діалог" Владислава Метнєва, основний фактор зниження - слабкі котирування нафти і зниження цін на метали. Відповідно, сировинні компанії сьогодні будуть торгуватися в мінусі. У цілому, настрій на ринках негативний. Факторів для зростання зараз нема, інвестори не готові купувати папери російських компаній, чекають скорочення геополітичних ризиків і поліпшення ситуації на товарних ринках, сказав експерт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua