Ф'ючерси на індекси США продовжили зниження після виходу статистики


Ф'ючерси на індекси США продовжили зниження після виходу статистики

Тенденція до зниження котирувань ф'ючерсів на американські фондові індекси, що сформувалася на початку торгів у п'ятницю, збереглася і після опублікування статистики щодо ринку праці США, повідомило агентство Bloomberg.

Падіння числа робочих місць в економіці в серпні тривало восьмий місяць підряд і склало 84 тис. Аналітики очікували зменшення показника в середньому на 75 тис.

Безробіття в країні минулого місяця виросли до 6,1%, що є рекордним рівнем з вересня 2003 року, у порівнянні з 5,7% у липні. Експерти не очікували зміни з липневого рівня.

На цій новині акції General Motors, United Technologies і Home Depot подешевшали більш ніж на 1%.

"Безсумнівно, ринок "ведмежий", - відзначає інвестиційний директор з американських цінних паперів Scottish Widows Investment Partnership Симон Мосс. - Немає сумнівів у тому, що зростання економіки сповільнюється".

Котирування паперів Merrill Lynch знижуються після того, як аналітики Goldman Sachs рекомендували продавати їх на очікуваннях, що інвестбанк продовжить списання активів.

Ціна вересневого ф'ючерса на індекс Dow Jones Industrial Average до 16:31 знизилася на 103 пункту (0,92%) у порівнянні з попереднім торговельним днем і становила 11097 пунктів, на індекс Standard & Poor's 500 - на 12,7 пункту (1,03%), до 1223,9 пункту. Котирування ф'ючерсів на індекс Nasdaq-100 до цього часу зменшилися на 16,25 пункту (0,915%), склавши 1759,5 пункту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua