Korea Asset Management може відмовитися від купівлі активів Merrill Lynch


Korea Asset Management може відмовитися від купівлі активів Merrill Lynch

Продаж значної кількості неблагонадійних активів Merrill Lynch & Co. корейській компанії Korea Asset Management, можливо, не відбудеться у зв'язку з розбіжністю думок в оцінці їхньої вартості, повідомило агентство Bloomberg.

"Ми ще не прийшли до угоди через розбіжності в оцінці вартості активів, - повідомив головний виконавчий директор Korea Asset Management Лі Чел Хві в інтерв'ю в середу. - Ми хотіли придбати активи на досить велику суму, але погодитися на такі умови дуже важко".

У випадку якщо угода не буде досягнута, Merrill Lynch і Lehman Brothers Holdings Inc., можливо, доведеться знизити ціну на активи, які вони намагаються продати, тому що втрати на іпотечному ринку продовжують збільшуватися.

Тим часом Лі Чел Хві відзначив, що Korea Asset може дозволити собі не поспішати з рішенням, тому що фінансова криза в США напевно викличе подальші зниження цін.

При цьому, як відзначає професор University of Seoul Йюн Чанг Хйюн, "компаніям США, включаючи Merrill Lynch, потрібний будь-який капітал, що вони здатні знайти, навіть якщо договори, які вони укладають, не дуже вигідні для них".

Компанія Korea Asset Management, що була створена в 1962 році з метою більш ефективного вирішенні проблем з непогашеними кредитами, разом з іншими південнокорейськими компаніями заснувала фонд у розмірі 1 трлн. вон ($871 млн), призначений для придбання ненадійних кредитів у США. Перші інвестиції такого роду за кордоном Korea Asset Management зробила в грудні 2007 року, викупивши неблагонадійні кредити в Китаї на 133,4 млрд. вон.

У цей час фінансова криза в США і пов'язане з ним падіння вартості паперів фінансових компаній дає гарні можливість азіатським компаніям робити інвестиції. Зокрема, Temasek Holdings Pte, сінгапурська державна інвестиційна корпорація, збирається збільшити свою частку в Merrill Lynch з 9,4% до 14%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua