ДКЦПФР має намір зменшити вимоги до розміру власного капіталу для фондових бірж і хоронителів цінних паперів


ДКЦПФР має намір зменшити вимоги до розміру власного капіталу для фондових бірж і хоронителів цінних паперів

Державна комісія цінних паперів і фондового ринку має намір зменшити вимоги до розміру власного капіталу для фондових бірж і хоронителів цінних паперів.

Про це говориться в проекті рішення комісії "Про встановлення вимог до розміру власних коштів професійних учасників фондового ринку", оприлюдненому на сайті відомства 2 вересня.

Комісія має намір зменшити мінімальний розмір СФ для фондових бірж із 15 млн. гривень до 10 млн. гривень, а для хоронителів цінних паперів - з 7 млн. гривень до 3 млн. гривень.

При цьому ДКЦПФР має намір збільшити вимоги до мінімального розміру СФ для реєстраторів цінних паперів з 0,3 млн. гривень до 0,5 млн. гривень.

Для всіх інших професійних учасників фондового ринку вимоги держрегулятора до розмірів їхнього власного капіталу змінювати не планується.

Комісія не уточнила, коли буде затверджене це рішення.

У проекті нормативного документа відзначається, що рішення набуде чинності з 1 січня 2009 року, а з 1 січня 2011 року ці фінансові вимоги по всіх професійних учасниках повинні бути подвоєні.

Як повідомляло агентство, у червні ДКЦПФР підвищила вимоги до розміру власного капіталу компаній з управління активами з €300 тис. до €1 млн.

Ініціатором цієї норми виступив Кабінет Міністрів.

Станом на 1 вересня, згідно з даними ДКЦПФР, комісією зареєстровані 806 торговців цінними паперами, 375 реєстраторів, 239 хоронителів цінних паперів і 392 компанії з управління активами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua