Експерти прогнозують зниження індексу ПФТС нижче 500 пунктів у 2008


Експерти прогнозують зниження індексу ПФТС нижче 500 пунктів у 2008

Учасники фондового ринку прогнозують зниження індексу цін на акції на торгах фондової біржі ПФТС нижче позначки 500 пунктів в 2008 році.

Аналітики називають різні можливі рівні досягнення "дна" індексу ПФТС, але більшість із них вважають, що цей показник буде нижче позначки 500 пунктів.

Лише деякі фондовики схильні до думки, що індекс ПФТС може припинити спадний тренд, і почати стабілізуватися на рівні, що не доходить до позначки 500 пунктів.

"Я думаю, максимум він може просісти до 480 пунктів. Навіть 480-450, це рівень 2004 року", - прокоментував співробітник інвестиційної компанії Concorde Capital (Київ) Андрій Супранок. Від також відзначив, що після значного падіння, індекс буде рости повільно.

Експерт з телекомунікацій інвестиційної компанії "Юпрас Капітал" Олексій Білязе визначив рівень "дна" ринку і початку розвороту в межах 380-400 пунктів.

"Я думаю десь 380-400, у таких межах", - сказав він.

Білязе вважає що, переломна тенденція на фондовому ринку можлива не раніше жовтня.

Провідний аналітик компанії з управління активами "Таск-Інвест" (Київ) Андрій Шевчишин, був більш оптимістичний і вважає що, індекс ПФТС може почати розворот на рівні близько 510 пунктів.

"Якщо говорити про оцінки, то я визначав цей рівень, як 510 пунктів, які ми досягли, що було 50-типроцентним значенням зростання з 2001 рік", - сказав він.

Шевчишин відзначив, що даний рівень цілком імовірний з погляду технічного аналізу.

Він також відзначив, що таке значне падіння індексу останнім часом було викликано не стільки фундаментальними показниками, скільки спекуляцією ринку і переоцінкою ризиків.

Як повідомляло агентство, 26-29 серпня ПФТС знизився на 9,92% до 533,68 пунктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua