Американській і швейцарській компаніям повернули акції "Укртатнафти" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Американській і швейцарській компаніям повернули акції "Укртатнафти"

13
Вищий господарський суд повернув у власність американської компанії Sea Group International і швейцарської Ам Ruz Trading 18,29% акцій найбільшого нафтопереробного заводу "Укртатнафта" (Кременчук). Про це, як передають Українські Новини, повідомила прес-служба Фонду державного майна.
Зокрема, суд скасував попереднє рішення Господарського суду Києва, яким у серпні минулого року Sea Group International і Ам Ruz Trading були позбавлені права розпоряджатися акціями заводу.
За повідомленням прес-служби, ФДМ подав у Верховний Суд України касаційну скаргу на рішення Вищого господарського суду, але він відмовився її розглядати.
Нагадаємо, що в серпні минулого року Господарський суд Києва почав розглядати позов ФДМ до Sea Group International і Ам Ruz Trading про оплату їхньої частки в статутному фонді НПЗ "Укртатнафта", внесеної в 1995 році векселями, але дотепер не оплаченої.
При цьому суд тимчасово заборонив цим компаніям розпоряджатися акціями заводу. 43,06% "Укртатнафти" належать ФДМ, близько 28,78% — Міністерству земельних і майнових відносин Татарстану, 8,61% — компанії "Татнафта". Решту акцій поділено між приватними акціонерами.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас