Чотири компанії претендують на купівлю Daewoo Shipbuilding


Чотири компанії претендують на купівлю Daewoo Shipbuilding

Posco і Hyundai Heavy Industries Co. вступили в боротьбу за контрольний пакет акцій південнокорейської Daewoo Shipbuilding & Marine Engineering Co., вартість якого може досягати 7 трлн вон ($6,5 млрд), повідомило агентство Bloomberg.

Таким чином, на даний момент на покупку цієї компанії претендують уже чотири компанії. Раніше пропозицію про покупку зробили GS Group та Hanwha Group.

Нинішні власники компанії - контрольований державою Korea Development Bank і Korea Asset Management Corp. - разом виставили на продаж 50,4% акцій компанії, загальна ринкова вартість яких, виходячи з котирувань на закриття 27 серпня, досягає 3,4 трлн вон.

Придбання контрольного пакета акцій Daewoo, третьої за розміром суднобудівної компанії у світі, дозволить компанії-переможцеві одержати, крім усього іншого, досить цікаві активи, призначені для будівництва станцій для глибоководного буріння нафти. Попит на них зараз особливо великий через підвищення нафтових цін і виснаження традиційних шельфових родовищ.

Переможець також зможе гарантувати одержання істотного прибутку надалі через наявність великого портфеля замовлень в Daewoo Shipbuilding.

Korea Development Bank розгляне всі пропозиції і представить остаточний список претендентів до початку вересня. Переможець буде названий до середини жовтня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua