Медведєв звинувачує світову фінансову кризу в обвалі російського ринку акцій


Медведєв звинувачує світову фінансову кризу в обвалі російського ринку акцій

Президент Росії Дмитро Медведєв вважає, що російський фондовий ринок упав більшою мірою через світову фінансову кризу, ніж через війну із Грузією.

"Що стосується відтоку, то, звичайно, військова кампанія завжди відображається негативним чином, але те, що відбувається з нашим фондовим ринком, значно, більшою мірою пов'язане із процесами на міжнародних фінансових ринках. Я спеціально дивився аналітику", - заявив Медведєв в інтерв'ю телеканалу Al Jazeera.

"Зміни, зменшення вартості фондового ринку, природно, більшою мірою сьогодні залежать від того, як йдуть справи на глобальному економічному ринку. Звичайно, ми будемо намагатися зміцнювати свою економіку", - додав президент.

Напередодні після повідомлення про те, що Медведєв підписав укази про визнання незалежності Південної Осетії та Абхазії російський ринок акцій обрушився більш ніж на 5%. Станом на 15:08 індекс ММВБ знизився на 5,05% до 1253,82 пункту, індекс РТС - на 5,91% до 1550,33 пункту. До кінця дня ринок трохи відіграв втрати: за підсумками торгів 26 серпня індекс ММВБ знизився на 2,09% до 1292,92 пункту, індекс РТС - на 4,16% до 1579,12 пункту.

За останні три місяці російський ринок акцій знизився більш ніж на третину. Так, індекс РТС із 26 травня по 26 серпня знизився на 35% з 2436,56 до 1579,12 пункту. Попереднє серйозне падіння ринку було зафіксовано наприкінці липня на тлі різкої заяви прем'єр-міністра Володимира Путіна щодо металургійної компанії "Мечел".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua