На закритті фондових торгів у РФ зниження основних індексів перевищило 3%


На закритті фондових торгів у РФ зниження основних індексів перевищило 3%

На закритті фондових торгів у РФ зниження основних індексів перевищило 3%. Індекс ММВБ за підсумками торгів впав на 3,94% - до 1320,58 пункту.

Індекс РТС знизився на 3,18%, його значення опустилося до 1647,57 пункту. Лідерами зниження на РТС стали акції "Роснєфті" (-4,53%), "Лукойлу" (-4,34%), Ощадбанку (-5,43%). У істотному плюсі серед "блакитних фішок" сьогодні торгувалися акції ГМК "Норільський нікель".

У РТС вони виросли на 2,74%, на ММВБ - на 1,71%. За словами керівника активами УК "Максвел Ессет Менеджмент" Олександра Прищепова, найближчим часом папери компанії виглядатимуть краще за ринок у зв'язку з викупом власних акцій з ринку.

Заявлена ціна достатньо висока в порівнянні з поточними рівнями. Фахівець вважає, що акції поступово наблизяться до ціни 6 тис. 300 руб.

Експерт додав, що індекс РТС поточного тижня знаходитиметься в діапазоні 1650-1700 пунктів. Він нагадав, що 28 серпня виходять дані з ВВП США, який, за очікуваннями аналітиків, має збільшитися. Даний чинник, можливо, надасть підтримку як світовим майданчикам, так і російському фондовому ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua