Інвестфонд голови Ради НБУ Порошенка збільшує частку в "Радіо ONE" до 50%


Інвестфонд голови Ради НБУ Порошенка збільшує частку в "Радіо ONE" до 50%

ВАТ "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Прайм ессетс кепітал", єдиним акціонером якого є голова Ради Національного банку України (НБУ) Петро Порошенко, збільшує свою частку в ТОВ "Телерадіокомпанія "Пілот-Україна" (Київ) з 25% до 50%.

Таку інформацію агентству "Інтерфакс-Україна" надали в прес-службі групи "Український Медіа Холдинг" (УМХ), другого власника ТОВ.

"За рік ми продемонстрували відмінний результат, і наші партнери ухвалили рішення збільшити свою частку в капіталі підприємства з 25% до 50%", - сказав представник прес-служби, посилаючись на віце-президента групи Григорія Шверка.

ТОВ "Телерадіокомпанія "Пілот-Україна" (Київ) з весни 2007 року після покупки УМХ 75% його статутного капіталу вело мовлення під позивними "Ретро FM", а з літа 2007 - під позивними "Радіо ONE".

Державна комісія цінних паперів і фондового ринку України зареєструвала ВАТ "ЗНКІФ "Петра Порошенка" у вересні 2005 року, що в 2006 році був перейменований в "Прайм ессетс кепітал".

Статутний капітал фонду становить 10,375 млн грн. Управляє ним ТОВ "Компанія з управління активами "Ай Кью Технолоджі".

Чистий прибуток фонду в 2007 році склав 335,58 млн грн, що на 55,7% перевищує показник попереднього року. Інвестиції за минулий рік збільшилися на 337,91 млн грн (в 60 разів) і склали на 31 грудня 2007 року 343,51 млн грн.

Група компаній "Український Медіа Холдинг" заснована в 1994 році. Працює на ринках України, РФ, Казахстану та Білорусії і є однією з найбільших у СНД. У складі холдингу 83 медіа-проекти із сегментів преси, радіо та інтернет. Радіогрупа холдингу в 2007 році збільшила частку на рекламному ринку до 27%. Річний групи за результатами 2007 року склав $150 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua