Форекс - прогноз на п'ятницю 22.08.08


02:30 - Хвилинки Банку Японії (BOJ Minutes) з останнього засідання комітету з монетарної політики від 14-15 червня. Хвилинки, швидше за все, для ціни ієни сприймуть позитивно, тому можна чекати зростання ієни по основним мажорам.

11:30 - Повторний підрахунок значення ВВП (2nd Estimate GDP, Qrt II) в Англії за 2-ий квартал. Зростання ВВП в Англії все ще триває, але за прогнозними підрахунками трохи меншими тепами (+0.1%, до £ 315825.5 тис.), ніж було за попередніми підрахунками (+0.2%). Дані особливого впливу на фунт не зроблять, однак, скидати їх з рахунків не рекомендується, тому що існує ймовірність, що ВВП в 2-ому кварталі виріс на 0.2% до £ 316141 тис. У цьому випадку ціна фунта зможе зміцнитися.

12:00 - Індекс нових замовлень у промисловості (Industrial New Orders) в Єврозоні за червень. Замовлення в промисловості в травні підтвердили вже втретє тенденцію до зниження (-5.4% до рівня 126.5), що почалася з липня 2007 року (максимум зафіксований на рівні 136.18), що звичайно змушує промисловців тримати настрої в песимістичному тоні. Очікується, що в червні нові замовлення продовжать падати (-0.1% до рівня 126.37), що може бути розцінене подвійно - сигналом до розвороту графіка нових замовлень і сигналом до продовження спадної тенденції. Для того, щоб сигнал став явним, а курс євро якось відреагував на вихід даних, індекс повинен або знизитися до рівня 126.25 (-0.2%), або вирости до рівня 129.03 (+2.0%). У противному випадку для євро дані можуть бути сприйняті негативно або ж взагалі не взяті до увагу.

Через малу кількість публікацій даних, торгівля може проходити невеликою ліквідністю, через що ринок може бути зрушений навіть відносно малими обсягами позицій, тому курси валют можуть рухатися неадекватно новинам, а на основі технічного аналізу, що припускає деяке падіння ціни долара проти всіх мажорів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Real Trade
В Контексті Finance.ua
Опитування