Торгівля акціями "Укртатнафти" призупинена на 2 місяці


Торгівля акціями "Укртатнафти" призупинена на 2 місяці

Державна комісія цінних паперів і фондового ринку зупинила з 12 серпня на два місяці кліринг та укладання договорів купівлі-продажу простих іменних акцій АТ "Укртатнафта", повідомили РБК-Україна в комісії.

Реєстраторові ЗАТ "Інформсистема" заборонено здійснювати облікові операції зі зміни прав власності за результатами договорів купівлі-продажу акцій компанії. Власникові Акціонерного банку "ІНГ Банк Україна" і номінальному власникові акцій ВАТ "Міжрегіональний фондовий союз" заборонено здійснювати облікові операції на рахунках у цінних паперах депонентів і власників, пов'язаних з переходом прав власності за результатами договорів купівлі-продажу акцій "Укртатнафти".

Комісія доручила протягом місяця перевірити ЗАТ "Інформсистема", "ІНГ Банк Україна", ВАТ "Міжрегіональний фондовий союз" та "Укртатнафту" на предмет дотримання законодавства про цінні папери при веденні реєстру власників простих іменних акцій "Укртатнафти". Рішення прийняте за зверненням першого віце-прем'єра Олександра Турчинова і "Нафтогазу України" від 8 серпня 2008 р. для недопущення будь-яких операцій зі спірним пакетом акцій “Укртатнафти" у розмірі 18,3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Укртатнафта
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua