Експерт: Фондовий ринок України очікує стагнація


Експерт: Фондовий ринок України очікує стагнація

Апатичність фондового ринку, який за останні два тижні практично ніяк не відреагував як на позитивні (зростання фондових ринків), так і негативні (конфлікт у Південній Осетії) події за межами України можуть стати причиною стагнації.

Таку думку висловив віце-президент і інвестиційний керівник компанії по управлінню активами "Foyil Asset Management" Дмитро Мошкало, повідомляє прес-служба компанії.

"На даному етапі український фондовий ринок знаходиться під негативним впливом російсько-грузинського конфлікту і нерезиденти навряд чи почнуть купувати цінні папери українських емітентів. Найімовірніше, попит на українські цінні папери поновиться після стабілізації ситуації на РТС", - вважає він.

Якщо ж ситуація на фондовому ринку Росії розвиватиметься у негативному руслі, то це позитивно відіб'ється на фондовому ринку України, хоча і у короткостроковій перспективі.

У КУА "Foyil Asset Management" не заперечують можливості того, що до лютого 2009 р. ПФТС може повернутися на позиції початку 2008 р., хоча і з дисконтом 10-15%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua