Покупці проявляють "великий інтерес" до активів GM


Покупці проявляють "великий інтерес" до активів GM

Голова правління GM Рік Вагонер заявив, що покупці виявляють значну цікавість до запланованих на продаж активів корпорації на $4 млрд., але швидких угод поки не передбачається. Про це повідомляє Reuters.

Після оголошення про найбільші квартальні збитки у розмірі $15,5 млрд. за всю свою столітню історію GM намагається поліпшити своє фінансове становище за рахунок жорстокого скорочення витрат, розпродажу активів і нових позик.

“Відверто кажучи, ми відчуваємо значний інтерес до наших активів включаючи Hummer, однак ці угоди не будуть укладені найближчим часом, заявив Рік Вагонер на прес-конференції з нагоди відкриття нового заводу з виробництва дизельних двигунів у східному Таїланді.

Раніше повідомлялося про переговори із продажу бренду Hummer індійській Mahindra & Mahindara Ltd і китайським та російським автовиробникам. Продажі Hummer у США впали на 40% за першу половину цього року.

Для продовження її глобальних операцій GM необхідно мінімум $11-$14 млрд. Корпорація стверджує, що має у своєму розпорядженні достатні кошти для роботи протягом 2009 р., навіть якщо продажі в США скоротяться на 13%, як пророкують багато аналітиків.

При пуску заводу двигунів представник корпорації заявив, що вона планує продати 1,2 млн. машин у Китаї цього року. Це значне зростання у порівнянні з рекордом минулого року на 1,03 млн. машин.

У Таїланді розташована найбільша складальна база GM в Азії. Тут збирають і найпопулярніші моделі Chevrolet Captiva та Optra.

Завод двигунів повинен почати роботу в 2010 р. На ньому буде зайнято 440 робітників, виробнича потужність - 100000 2,5 літрових і 2,8 літрових турбірованих дизельних двигунів за рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua