Ситуація на ринку акцій РФ залишається нестабільною, геополітичні ризики посилюються падінням цін на нафту


Ситуація на ринку акцій РФ залишається нестабільною, геополітичні ризики посилюються падінням цін на нафту

Російський ринок акцій відкрився у вівторок помірним зниженням курсової вартості більшості цінних паперів після помітного зростання напередодні на тлі геополітичних ризиків, що зберігаються, ситуацію ускладнює зниження, що відновилося, світових цін на нафту.

До 10:50 індекс ММВБ знизився на 1,78% - до 1387,1 пункту, а індекс РТС втратив 0,45%, склавши до цього моменту 1735,17 пункту.

У лідерах зниження курсової вартості виступають акції нафтогазових компаній, а також цінні папери ГМК "Норильський нікель" (РТС: GMKN) через конфлікт, що зберігається, між основними акціонерами.

За перші 20 хвилин торгів основні "блакитні фішки" на ФБ ММВБ втратили в середньому 2-2,5%, зокрема акції "Роснафти" (РТС: ROSN) до 10:50 мск знизилися на 2,89%, ГМК "Норильський нікель" - на 2,88%, "Лукойла" (РТС: LKOH) - на 2,44%, ВТБ (РТС: VTBR) - на 2,65%, Ощадбанку РФ (РТС: SBER) - на 2,31%, "Полюс Золото" (РТС: PLZL) - на 1,3%, "Сургутнафтогазу" (РТС: SNGS) - на 2,03%, "Газпрому" (РТС: GAZP) - на 2,0%. Краще, ніж у середньому по ринку, почували себе привілейовані акції "Транснафти" (РТС: TRNF) (+0,22%), а також звичайні папери "Татнафти" (РТС: TATN) (-0,45%), чому сприяв опублікований непоганий фінансовий звіт компанії за підсумками першого півріччя по РСБУ, і "Газпром нафти" (РТС: SIBN) (-0,14%).

На думку учасників ринку, крім геополітичних ризиків, що зберігаються, зрослих після початку військового конфлікту в Південній Осетії, на російський ринок акцій у вівторок стали давити і зовнішні фактори, зокрема, намітилось погіршення кон'юнктури світових фондових ринків, а також відновилося зниження світових цін на нафту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua