Аналітики: Слід очікувати тривалого коливання курсу євро відносно долара на рівні 1,55


Аналітики: Слід очікувати тривалого коливання курсу євро відносно долара на рівні 1,55

Варто очікувати тривалого коливання курсу євро відносно долара на рівні 1,55. Такий прогноз озвучили аналітики Erste Group.

Аналітики відзначають, що курс євро відносно долара так і не піднявся вище 1,6 і, в остаточному підсумку, опустився до 1,55. Головною причиною цього, на їхню думку, стали слабкі економічні показники Єврозони та особливо індекс. "Крім цього зміцненню долара прислужило зниження ціни на бензин", - підкреслюють аналітики.

Основним фактором, що найближчим часом буде впливати на курс EUR/USD, аналітики вважають економічний розвиток по обидва боки Атлантики, що найближчим часом не буде викликати особливого захвату.

"Сюрпризи ще може піднести фінансова криза США: падіння долара буде залежати від кількості банків, які виявляться втягненими в її наслідки. Фактором ризику для євро є більш сильне, ніж очікувалося, падіння темпів зростання Єврозони", - говорять вони. Втім, для обох валют вирішальними факторами будуть негативні ризики, і в середньостроковому періоді експерти очікують поступового відновлення долара.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Аналітики: Слід очікувати тривалого коливання курсу євро відносно долара на рівні 1,55» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua