Через події в Грузії обвалився російський ринок акцій


Через події в Грузії обвалився російський ринок акцій

Події в Грузії стали одним з основних чинників падіння російського ринку. Так прокоментував поточну ситуацію на російському фондовому ринку віце-президент і інвестиційний керівник компанія з управління активами "Foyil Asset Management" Дмитро Мошкало.

За його словами, на російський фондовий ринок сьогодні вирішальний вплив справляє геополітичний чинник, зокрема загострення відносин зі США, і як його продовження – російсько-грузинський конфлікт.

"Сьогодні вже цілком очевидно, що на процес виведення активів нерезидентів з російського фондового ринку впливають не якісь макроекономічні чинники, зокрема зниження цін на енергоносії, а геополітика, зокрема ситуація в Грузії", - зазначив Мошкало.

На його думку, така ситуація не принесе українському фондовому ринку нічого хорошого, оскільки не можна заперечувати подальшу ескалацію конфлікту в Грузії, яка тільки прискорить процес виведення активів нерезидентів з фондового ринку Російської Федерації.

"З одного боку, ми вже майже досягли "дна", з іншого боку, західні інвестори завжди сприймали Україну як частину РФ. Тому сподіватимемося, що 2007 року відбулося "розпаралелювання" ринків, і зараз воно закріпиться остаточно", - сказав Мошкало.

Як повідомляв УНІАН, російський фондовий індекс РТС сьогодні впав на 4,15% ( на 15.11 за мск часом) - до 1766,11 базисного пункта, повідомляється на офіційному сайті біржі.

У свою чергу, індекс ММВБ впав на 3,30% - до 1387,55 пункта.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua