"Укртелеком" відкриє дочірнє підприємство в Німеччині


"Укртелеком" відкриє дочірнє підприємство в Німеччині

Акціонери компанії "Укртелеком" 7 серпня на загальних зборах ухвалили рішення створити дочірнє підприємство компанії в Німеччині під назвою "Укртелглобал". Якщо назва "Укртелглобал" не можна буде зареєструвати в Німеччині, то воно буде змінено. Місцем дислокації підприємства буде Франкфурт-на-Майні.

Підприємство буде створено у формі товариства з обмеженою відповідальністю зі статутним капіталом 25 тис. євро. Збір коштів на створення дочірнього підприємства та отримання ліцензії НБУ на інвестиції за кордон доручений голові правління Георгію Дзекону.

Мета створення підприємства - надання телекомунікаційних послуг, фіксованого та мобільного зв'язку, Інтернету, IP-телефонії, а також співробітництва із закордонними операторами. На зборах акціонерів також ухвалене рішення про створення в складі "Укртелекома" нової філії - "Центра продажу послуг".

ВАТ "Укртелеком" займає 78,5% вітчизняного ринку фіксованого зв'язку й обслуговує близько 10 млн. абонентів. Також компанія надає послуги мобільного зв'язку в стандарті UMTS і має у своєму розпорядженні абонентську базу в розмірі 13,5 тис. чоловік. 92,16% акцій підприємства перебувають у власності держави, 0,7% продано на біржі й 7,14% компанії належать працівникам підприємства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua