Прес-Реліз. Зовнішню позику столичної влади погашено своєчасно і в повному обсязі


Прес-Реліз. Зовнішню позику столичної влади погашено своєчасно і в повному обсязі

Банк "Хрещатик" як ко-менеджер і платіжний агент зовнішньої позики Київської міської ради загальною сумою 150 млн дол., одержаної від зарубіжних інвесторів у 2003 р., повідомляє, що 07 серпня 2008 р. своєчасно і в повному обсязі здійснено погашення цих коштів.

Згідно з Меморандумом про випуск муніципальних облігацій кошти, залучені за допомогою лід-менеджерів — Credit Suisse First Boston (Europe) Limited, Citigroup Global Market Limited, Deutsche Bank, були спрямовані на поповнення бюджету розвитку міста. Завдяки цим ресурсам Київ, що характеризується як добросовісний і прозорий позичальник, мав змогу протягом п’яти років втілити в життя ряд важливих для міста проектів, зокрема розвинути транспортну інфраструктуру міста, у т. ч. побудувати Подільський мостовий перехід.

Як підкреслив голова Правління банку Дмитро Гриджук, це ще раз продемонструвало ефективність і сучасність такого джерела поповнення міських бюджетів, як емісія ліквідних цінних паперів, якими є випуск муніципальних облігацій внутрішньої і зовнішньої позик. Така емісія забезпечує ефективне вирішення проблем дефіциту регіональних бюджетів та залучення в економіку регіонів коштів іноземних інвесторів. До того ж, як свідчить досвід банку "Хрещатик" — єдиного українського банку, який виступав ко-менеджером усіх зовнішніх запозичень столичної влади, регулярна емісія муніципальних цінних паперів різних видів, розрахованих на різних інвесторів, у поєднанні з комплексом бюджетних заходів, здатна привести до істотного оздоровлення фінансової системи відповідного регіону і поліпшення інвестиційного клімату в ньому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Хрещатик
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua