Ф'ючерси на індекси США падають в четвер на негативній звітності AIG


Ф'ючерси на індекси США падають в четвер на негативній звітності AIG

Котирування ф'ючерсів на американські фондові індекси падають у четвер на негативній звітності American International Group, зниженні Wal-Mart Stores Inc. прогнозу продажів і збільшення числа безробітних, повідомило агентство Bloomberg.

American International Group (AIG), найбільша страхова компанія світу, у квітні-червні зафіксувала чистий збиток $5,36 млрд, що виявилося більше від очікувань ринку, через чергову хвилю списань фінансових активів.

Страховик фіксує величезні збитки вже третій квартал підряд на тлі кризи на житловому ринку США, що привела до обвалу вартості багатьох фінансових активів, а також через погіршення кон'юнктури в багатьох сегментах страхового ринку США.

Вартість акцій AIG знизилася на $3,59 - до $25,50.

Котирування цінних паперів JPMorgan, другого за розміром банку США, упали на 28 центів - до $41,11, Citigroup - на 18 центів - до $19,52.

Акції Wal-Mart подешевшали на $2,14 - до $58,62. Продажі в магазинах, відкритих більше року тому, можуть збільшитися в серпні на 1-2%, у той час як у липні вони виросли на 3%.

Ціна вересневого ф'ючерса на індекс S&P 500 до 16:38 у четвер знизилася на 9,2 пункти (0,714%) щодо рівня закриття попереднього робочого дня - до 1278,5 пункту. Котирування вересневого ф'ючерса на індекс Dow Jones Industrial Average опустилися на 92 пункту (0,791%) і становлять 11539 пунктів, на індекс Nasdaq-100 - упали на 11,75 пункту (0,620%) - до 1884,5 пункту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Ф'ючерси на індекси США падають в четвер на негативній звітності AIG» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua