АМКУ дозволив кіпрській Permena Menegement LTD купити частку у компанії "Юджин"


АМКУ дозволив кіпрській Permena Menegement LTD купити частку у компанії "Юджин"

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Permena Menegement Limited (Кіпр), що здійснює господарську діяльність в Україні, придбати частку в статутному капіталі ТОВ "Юджин" (Київ).

Відповідно до інформації прес-служби АМКУ, покупка забезпечить перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

ТОВ "Юджин" реалізує будівельні матеріали і займається будівництвом торгово-офісного центру в Києві.

Раніше повідомлялося, що 50%-вою часткою у ТОВ "Юджин" володіє ЗАТ "Смарт-холдинг" (Київ).

Кабінет міністрів 7 лютого підписав з інвестором, що вів будівництво торгово-розважального центру, - ТОВ "Юджин" - меморандум, відповідно до якого наземна частина недобудованого ТРЦ "Троїцький" поблизу НСК "Олімпійський" буде демонтована протягом першого півріччя 2008 року.

Раніше голова УЄФА Мішель Платіні і комісар ФІФА Герхард Капл письмово повідомили Україну, що НСК "Олімпійський" за результатами інспекції фахівців ФІФА та УЄФА не зможе приймати футбольні матчі Євро-2012 через будівництво поруч ТРЦ "Троїцький", оскільки він у два рази обмежує місткість стадіону.

Указом від 31 серпня 2007 року президент України Віктор Ющенко заборонив будівництво на Троїцькій площі поблизу "Олімпійський" у Києві.

НСК "Олімпійський" - один з основних спортивних майданчиків під час проведення матчів Євро-2012.

ЗАТ "Смарт-холдинг", створене в грудні 2006 року, опосередковано володіє активами в гірничо-металургійному комплексі (будучи акціонером групи "Метінвест"), а також безпосередньо управляє ВАТ "Балаклавське рудоуправління" (Севастополь). У сферу інтересів "Смарт-холдингу" також входять активи в машинобудуванні (ВАТ "Дніпропрес", ВАТ "Херсонський суднобудівний завод"), аграрному секторі (група компаній "Верес", ВАТ "Агрокомбінат "Калита" і ВАТ "Калитнянський експериментальний завод комбікормів і преміксів"), сфері нерухомості (ТОВ "Юджин").

Президентом та основним бенефіціаром "Смарт-холдингу" є Вадим Новинський.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua