Vanco прогнозує завершення арбітражних розглядів щодо законності її відсторонення від розробки шельфу Чорного моря до 2010


Vanco прогнозує завершення арбітражних розглядів щодо законності її відсторонення від розробки шельфу Чорного моря до 2010

Компанія Vanco Prykerchenska (Віргінські острови) прогнозує завершення арбітражних розглядів щодо законності її відсторонення від розробки Прикерченської ділянки шельфу Чорного моря до 2010 року.

Про це на прес-конференції повідомив представник компанії "Василь Кисіль і партнери" Олег Альошин.

Він уточнив, що вимогу про відкриття арбітражної процедури Vanco Prykerchenska направила в Арбітражний інститут Стокгольмської торговельної палати 16 липня.

За його словами, Vanco Prykerchenska зі свого боку вже призначила арбітра.

Альошин додав, що Кабінет Міністрів одержав від інституту копію вимоги про арбітраж.

"Уряд одержав копію нашої вимоги, у якій йому запропоновано в термін до 13 серпня дати свою першу відповідь і призначити свого арбітра", - сказав він.

Як пояснив Альошин, далі арбітри виберуть голову арбітражного трибуналу, і таким чином, трибунал буде сформований.

"Після цього позивачеві можна буде подати детальний позов", - сказав він.

Альошин спрогнозував, що формування трибуналу може відбутися до листопада.

Крім того, він допустив відкриття інших аналогічних арбітражних процедур.

"Ми розглядаємо також потенційні можливості подачі позовів до України на підставі відповідних міжнародних договорів про взаємний захист інвестицій і на підставі Міжнародної енергетичної хартії", - уточнив Альошин.

Компанія "Василь Кисіль і партнери" надає юридичну підтримку Vanco Prykerchenska в арбітражних розглядах.

Як повідомляло агентство, 5 серпня Кабінет Міністрів відмовився від позасудового врегулювання конфлікту з компанією Vanco Prykerchenska (Віргінські острови), оскільки та звернулася в Арбітражний інститут Торговельної палати Стокгольма.

18 червня Президент Віктор Ющенко указом №566/2008 призупинив розпорядження уряду №740 від 21 травня, яким Кабмін виходив з УРП із Vanco International (Бермуди).

21 травня Кабмін також скасував своє розпорядження №828 від 3 жовтня, яким схвалювався проект угоди з Vanco International про розподіл продукції із Прикерченської ділянки шельфу Чорного моря.

Vanco International, дочірня Vanco Energy Company (США), була обрана Кабміном переможцем конкурсу на розробку Прикерченської ділянки у квітні 2006 року.

19 жовтня 2007 року Кабмін і Vanco International підписали угоду про розподіл продукції.

Vanco International передала усі права та зобов'язання за УРП Vanco Prykerchenska.

25 квітня Мінприроди анулювало ліцензію компанії на розробку Прикерченської ділянки.

Після цього Vanco Prykerchenska почала арбітражний розгляд проти України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Vanco прогнозує завершення арбітражних розглядів щодо законності її відсторонення від розробки шельфу Чорного моря до 2010» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua