На відкритті ринку акцій США очікується різнонаправлений рух індексів


На відкритті ринку акцій США очікується різнонаправлений рух індексів

Динаміка ф'ючерсів на американські біржові індекси свідчить про те, що ринок акцій США відкриється різнонаправленим рухом основних біржових індексів на тлі суперечливих корпоративних новин.

Так, інвесторів може розчарувати фінансовий звіт медіакомпанії Time Warner Inc., що повідомила про зниження чистого прибутку в II кварталі 2008р. на 26% - до $792 млн. У той же час, схвально може бути сприйнято звіт найбільшого у світі виробника мережевого обладнання Cisco Systems Inc., що повідомив про зростання чистого прибутку в IV кварталі 2007-2008 фінансового року, який завершивсь 26 липня, на 4,4% - до $2 млрд.

Крім того, інвестори можуть розцінити як негативну новину про збитки другого за розміром американського іпотечного агентства Freddie Mac в II кварталі 2008 року в розмірі $821 млн. ($1,63 на акцію) і скорочення дивідендів на звичайні акції з $0,25 до $0,05. При цьому, позитивну реакцію можуть викликати чутки про те, що найбільша у світі софтверна компанія Microsoft Corp. може оголосити про викуп власних акцій на $20 млрд. у найближчі 3 місяці.

Станом на 16:00 ф'ючерс на індекс DJIA знижується на 38,00 пункту, на S&P 500 - на 3,70 пункти. Ф'ючерс на індекс NASDAQ 100 росте на 3,50 пункти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua