Прес-Реліз. Участь компанії "Ласка Лізинг" в Українському союзі промисловців і підприємців.


Прес-Реліз. Участь компанії "Ласка Лізинг" в Українському союзі промисловців і підприємців.

У липні 2008 року компанія "Ласка Лизинг", лідер ринку фінансових послуг в Україні, приєдналася до Українського союзу промисловців і підприємців, чим в черговий раз продемонструвала свою зацікавленість і готовність надати допомогу у вирішенні суспільно-економічних проблем та сприяння розвитку економіки України. Український союз промисловців та підприємців (УСПП) був створений 15 лютого 1992 року. Основною метою УСПП, як лідера громадського підприємницького руху в Україні, є захист та представництво інтересів членів організації. Основними завданнями УСПП є: вплив на економічне та соціальне життя в Україні; формування глибоких та зрозумілих нормативно-правових засад підприємництва; надання допомоги членам УСПП з питань якості та конкурентоздатності їх продукції; підвищення рівня безпеки підприємницької діяльності в Україні; запобігання та вирішення суперечок між членами УСПП; співпраця з міжнародними організаціями та іноземними об‘єднаннями громадян; сприяння розвитку підприємництва, в тому числі середнього та малого, посилення їх конкурентоспроможності на міжнародних ринках.

Вступ компанії "Ласка Лизинг" до Союзу надасть змогу на високому державному рівні підіймати питання розвитку ринку лізингу в Україні, відстоювати інтереси лізингових компаній, поліпшувати правові та адміністративні умови його існування та збільшувати обізнаність населення про його особливості і переваги. Зважаючи на нестійку економічну ситуацію в Україні, подорожчання кредитних ставок, зростаючу кількість відмов банків у кредитуванні, лізинг є актуальним і перспективним шляхом отримання необхідної транспортної чи спеціальної техніки для розвитку підприємництва чи індивідуальних потреб. Враховуючи чисельні переваги лізингу, серед яких наявність важливих додаткових послуг, значна економія сил, часу і грошей, та дивлячись на досвід економічного розвитку європейських країн, можна з впевненістю сказати, що в Україні цей вид фінансування буде не менш успішним. Саме сприяння просуванню цієї послуги на ринку України та доведення доступної і правдивої інформації про неї до широкого загалу – головна мета компанії "Ласка Лизинг" у співпраці з УСПП.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Ласка Лізинг
Рейтинг популярності матеріалу «Прес-Реліз. Участь компанії "Ласка Лізинг" в Українському союзі промисловців і підприємців.» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua