0 800 307 555
0 800 307 555

Зростання відновилося


У вівторок індекс ПФТС виріс на 0,46%, до позначки 642,82 індексних пункту, завдяки позитивному зовнішньому тлу - росту європейських фондових ринків, зниженню цін на нафту, а також зміцненню американського долара.

"ПФТС відкрився падінням, відіграючи падіння попереднього дня в США,- розповідає директор з управління активами КУА Tiger Asset Management Юрій Ушков.- Але до кінця дня виріс на тлі активного росту ринків у Європі та США у вівторок". На думку експерта, закордонні ринки росли в основному на технічному аналізі (у висхідному тренді опустилися до лінії підтримки, де почалися активні покупки чекаючи, що буде зростання у рамках тренду).

"Найбільший вплив на український індекс зробили акції банківського сектора, які виросли більше за інших", - відзначає старший брокер торговельного відділу компанії "Юпрас Капітал" Олексій Рєпін. Так, акції "Райффайзен Банку Аваль" зросли на 5,88%, Укрсоцбанку - на 5,22%. Активно також торгувалися Єнакіївський металургійний завод, Алчевський металургійний комбінат і "Центренерго", хоча найбільша кількість угод було укладено з акцій Крюківського вагонобудівного заводу.

За словами Олексія Рєпіна, ключовою подією цього тижня є вчорашнє засідання Федеральної резервної системи (ФРС) США, що визначило подальшу долю процентних ставок у Штатах, а також оголошення в четвер ставок ЄЦБ і Банку Англії. "Будь-які різкі заяви глав центробанків можуть спровокувати як різке падіння фондових ринків, так і зростання",- вважає він.

При цьому, допускають експерти, український ринок буде корелювати зі світовими. "Якщо закордонні ринки з росту не перейдуть у падіння після рішення і особливо коментарів щодо ставки в США, то в середу ми побачимо зростання індексу ПФТС",- стверджує Юрій Ушков.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua