АМКУ дозволив кіпрській Mastercroft Limited придбати кіпрську Steeltrade Limited


АМКУ дозволив кіпрській Mastercroft Limited придбати кіпрську Steeltrade Limited

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив кіпрській Mastercroft Limited, основній дочірній компанії Evraz Group, на яку припадає більшість основних операційних активів у Росії, придбати контрольний пакет акцій Steeltrade Limited (Кіпр), що займається інвестиційною та управлінською діяльністю.

"Наданий дозвіл компанії Mastercroft Limited (Нікосія, Кіпр) на придбання більше 50% акцій компанії Steeltrade Limited (Нікосія, Кіпр)", - говориться в повідомленні АМКУ у вівторок.

Раніше повідомлялося, що Антимонопольний комітет України в березні поточного року дозволив Steeltrade Limited придбати більше 50% акцій ВАТ "Торговий дім "Євразресурс Україна" (Дніпропетровськ), що здійснює торговельні операції з вугіллям, коксом та іншою коксохімічною продукцією.

"Євразресурс Україна" є дочірньою компанією ТД "Євразресурс" (РФ, займається забезпеченням метпідприємств Evraz Group сировиною).

Evraz Group - одна з найбільших світових вертикально інтегрованих металургійних і гірничодобувних компаній, містить у собі підприємства в Росії, США, Італії, Чехії та ПАР. Обсяг виробництва сталі підприємствами Evraz торік склав 16,4 млн тонн.

Близько 73% акцій Evraz Group володіє компанія Lanebrook. Її бенефіціарами є інвесткомпанія Millhouse, що управляє активами Романа Абрамовича і його партнерів (50%), а також Олександр Абрамов та Олександр Фролов (разом - 50%). Менше 10% належить акціонерам української групи "Приват". Капіталізація Evraz на LSE за підсумками торгів у середу склала приблизно $34 млрд.

Evraz Group в 2007 році збільшила чистий прибуток по МСФО на 56% - до $2,14 млрд, виторг - на 54,5%, до $12,8 млрд.

Evraz Group у рамках досягнутої в 2007 році домовленості придбала гірничо-металургійні активи української групи "Приват": ГЗК "Суха Балка" (99,25% акцій), Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського (95,57%), коксохімічний завод "Баглейкокс" (93,74%), "Дніпрококс" (98,65%) і Дніпродзержинський коксохімічний завод (93,83%) через проміжну угоду із продажу їх компанії Lanebrook.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua