АМКУ дозволив кіпрській Кharkov’s Building Materials Ltd. купити 3 виробників будматеріалів


АМКУ дозволив кіпрській Кharkov’s Building Materials Ltd. купити 3 виробників будматеріалів

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Kharkov's Building Materials Limited (Нікосія, Кіпр) придбати частки в статутний капіталах ТОВ "Куряжський завод силікатних виробів" (смт. Солоницівка, Харківська обл.), ТОВ "Завод залізобетонних конструкцій" і ТОВ "АТП "Харківські будматеріали" (обидва - Харків).

Відповідно до повідомлення прес-служби АМКУ, придбання акцій забезпечить покупцеві перевищення 50% голосів у вищих органах керування компаній.

У корпорації "Харківські будматеріали" агентству "Інтерфакс-Україна" відмовилися прокоментувати повідомлення АМКУ.

Корпорація "Харківські будматеріали" створена в 2002 році. У її склад увійшли п'ять заводів розташованих у Харкові та Харківській області, зокрема, "Завод залізобетонних конструкцій", "Куряжський завод силікатних виробів", НПФ "Інтерфакт ЛТД", завод керамічних виробів "Інтерфакт-Плюс", завод "Петровська кераміка".

"Завод залізобетонних конструкцій" і "Куряжський завод силікатних виробів" займаються виробництвом силікатної цегли, товарного бетону і виробів з газобетону. НПФ "Інтерфакт ЛТД" та "Інтерфакт-Плюс" займаються виробництвом цегли. Завод "Петровська кераміка" виробляє червону керамічну рядову повнотілу цеглу.

За даними АМКУ, 100% компанії Kharkov's Building Materials Limited належить Сергію Хорошайлову.

В 2006 році С.Хорошайлов обіймав посаду голови правління ДАК "Хліб України".

Крім того, він займав посаду голови правління ВАТ "Лізингова компанія "Украгромашінвест", в 2004 році був відсторонений від цієї посади.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua