Автомобіль за 2500 дол. вже на конвеєрі


Автомобіль за 2500 дол. вже на конвеєрі

Коли в січні цього року індійська компанія Tata представила публіці свій новий автомобіль під назвою Nano, то ніхто не повірив. Не повірив тому, що Tata буде продавати цю машину всього за $2500 - саме така ціна була початково заявлена керівниками компанії. Однак потім Nano показали на автосалоні в Женеві. Керівники Tata знову говорили, що машина буде коштувати $2500. І знову ніхто не вірив.

Але індійцям було однаково. Вони посилено тестували машину в Індії (один раз Nano навіть зняли на камеру мобільного телефону). А от зараз з'явилися перші докази того, що Nano незабаром з'явиться в продажі - ця модель уже перебуває на конвеєрі! Поки, щоправда, Tata проводить налагодження обладнання. І все йде до того, що перші Nano з'являться в продажі вже в жовтні цього року!

Під капотом Tata Nano ховається мотор об'ємом 624 "куба", що видає 33 к.с. (він працює в парі з 4-ступеневою механікою"). У базовій комплектації автомобіля не буде взагалі нічого зі звичних нам "наворотів". Найпростіший Nano не одержить навіть системи вентиляції (не кондиціонера, а саме вентиляції). У салоні буде тільки кермо, педалі і крісла.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Автомобіль за 2500 дол. вже на конвеєрі» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua