Google створює власний інвестиційний фонд


Google створює власний інвестиційний фонд

За інформацією видання Wall Street Journal, інтернет-гігант Google планує заснувати власний інвестиційний фонд. Очолювати фонд доручено старшому віце-президентові компанії з корпоративного розвитку Девіду Драммонду.

Відомо, що Google також співробітничає із підприємцем Вільямом Мерісом, що виступає як співінвестор. Завдання Меріса - взяти на себе всі організаційні процедури, пов'язані з відкриттям фонду.

Даний крок повинен дозволити Google триматися ближче до невеликих перспективних технологічних компаній, щоб оперативно відслідковувати появу цікавих для компанії технологій, у розробці яких можна було б взяти участь.

На розвиненому західному ринку, особливо в сфері високих технологій, наявність інвестфонду у великої компанії є нормою. Свій фонд є в Intel, Motorola, Comcast та інших компаній. Крім того, постійно фінансують стартапи і компанії, що працюють на споживчому ринку, наприклад, Walt Disney або Amazon.

Разом з тим, аналітики відзначають, що Google, зважаючи на все, вирішила змінити тактику, тому що дотепер інтернет-гігант волів просто купувати компанії, а не інвестувати в них.

Особливо відзначається, що створюваний інвестфонд не буде афілійований з раніше створеною організацією Google.org або некомерційними програмами підтримки незалежних програмістів. Завдання нового фонду полягає саме в комерційному інвестуванні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua