Держмитслужба: Черги на українсько-польському кордоні потроху зменшуються


Держмитслужба: Черги на українсько-польському кордоні потроху зменшуються

Черги на українсько-польській ділянці державного кордону вдалося значно скоротити завдяки спільним зусиллям Державної прикордонної і митної служб України.

Відповідно до повідомлення відділу з питань взаємодії зі ЗМІ Держмитслужби в п'ятницю, у цей час у пункті пропуску "Ягодин" (Волинська обл.) на в'їзд в Україну з урахуванням черги перед польським пунктом пропуску "Дорогуськ" очікують 300 вантажних автомобілів. За добу були пропущені 423 вантажівки при проектній добовій можливості - 250 вантажних автомобілів.

У Львівській області в пункті пропуску "Рава-Руська" за добу оформили майже 100 вантажних автомобілів, ще стільки ж у цей момент перебуває в черзі. 60 вантажівок чекають у пункті пропуску "Краковець". При пропускній здатності 200 автомобілів тут пропустили 337.

Держмитслужба України просить вибачення за незручності, з якими громадяни можуть зіткнутися в пунктах пропуску через держкордон. У цей час для вдосконалення процедури контролю залучені резерви, введені додаткові групи контролерів.

Прикордонники відзначають, що останнім часом в Україні спостерігається значне збільшення потоку осіб на автомобілях, що перетинають кордон. Так, у червні цього року кількість людей, які перетнули кордон протягом однієї доби, уперше за історію перевищила межу 300 тис. Зараз щодня пропускається близько 300-340 тис. чоловік і 60 тис. транспортних засобів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Держмитслужба: Черги на українсько-польському кордоні потроху зменшуються» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua