ПФТС вичерпав перспективи зростання


ПФТС вичерпав перспективи зростання

На тлі різнонаправленого руху акцій українських підприємств індекс ПФТС учора знизився на 0,13%, або 0,88 пункту, - до 655,03 пункту. За словами торговців, протягом дня ринок додержувався динаміки розвинених ринків.

"На тлі зростання західних індексів торги почалися з покупок",- сказав брокер ІФГ "АРТ-Капітал" Дмитро Третьяков. Трейдер ІК Galt & Taggart Securities Володимир Волков стверджує, що, хоча на відкритті були покупки, учасники очікували виходу макроекономічної статистики по США. Дані щодо ВВП США (попередня оцінка за II квартал) виявилися нижчими від прогнозованих, що, на думку пана Третьякова, говорить про те, що в провідній економіці світу триває спад.

Негативу додало зростання (вище прогнозів) показника кількості заяв на допомогу з безробіття в США і стрибок цін на нафту та дорогоцінні метали. "Після виходу цих даних почалися розпродажі, - говорить пан Волков. - Ринок підтримували, оскільки був кінець місяця". Трейдер відзначає збільшення активності торговців на тлі закінчення місяця і проведення "рейтингових угод". Обсяг торгів акціями виріс на 19 млн грн - до 55,85 млн грн.

Серед корпоративних новин торговці відзначають рішення акціонерів "Запоріжсталі" (зростання на 4,55%) виплатити дивіденди. Спостерігалося подорожчання паперів шахти "Комсомолець Донбасу" (27,66%) і "Луганськтепловоза" (8,22%). Попит був на акції "Азовсталі" (падіння на 1,72%), Алчевського меткомбінату (2,41%) і Єнакіївського метзаводу (1,91%). На тлі зростання котирувань напередодні вчора впали акції Укрсоцбанку (на 4,05%), "Райффайзен Банк Аваль" (4,11%). Лідерами за обсягами стали папери "Центренерго" (зростання на 0,54%), на які припало 39 угод на суму 13,1 млн грн.

Сьогоднішній рух ринку буде також визначатися статистичними даними із провідних фондових майданчиків. Очікується вихід звіту про зайнятість по США. "Думаю, що після виходу даних у другій половині дня буде визначена подальша динаміка, - вважає Дмитро Третьяков.- А з ранку очікується продовження волатильності".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua