Тимошенко: Громадяни перерахували майже 1 млн грн для допомоги постраждалим від стихії


Тимошенко: Громадяни перерахували майже 1 млн грн для допомоги постраждалим від стихії

На урядовому рахунку знаходиться майже 1 млн грн благодійних внесків, які перерахували громадяни для допомоги постраждалим від стихії. Про це прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко повідомила сьогодні в ефірі "5 каналу". За її словами, всі ці кошти будуть готівкою видані постраждалим від повені.

Прем'єр також відзначила, що сьогоднішнє голосування у Верховній Раді дозволяє відшкодувати людям їх доведені збитки. За її словами, основна частина з 4,4 млрд грн, виділених на ліквідацію наслідків повені, буде направлена саме на відшкодування втраченого та зіпсованого майна громадянам. При цьому дамби і дороги будуть ремонтуватись за кошти, які залишаться від виплат людям, відзначила Ю.Тимошенко. "Ми фінансово готові, щоб не тільки залатати дірки, але і щоб відновити інфраструктуру на європейському рівні", - додала вона, підкресливши, що тепер "ми правильно побудуємо дамби, всі водозахисні канали, всі водосховища".

Відповідаючи на запитання про те, яким чином вдалось збільшити видатки в бюджеті на 5,8 млрд грн, Ю.Тимошенко зазначила, що 1,1 млрд грн – це підвищення акцизів на тютюн і тютюнові вироби, решта взята з 32 млрд грн, які були зібрані за рахунок закриття тіньових сфер, за рахунок програми "Контрабанда – стоп!".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Тимошенко: Громадяни перерахували майже 1 млн грн для допомоги постраждалим від стихії» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua