Полсон: План стимулювання забезпечить зростання у другому півріччі


Полсон: План стимулювання забезпечить зростання у другому півріччі

Міністр фінансів США Генрі Полсон заявив, що урядовий план фінансового стимулювання, за його оцінками, буде сприяти економічному зростанню в другому півріччі, створюючи противагу спаду на ринку житла і високих цін на енергоносії.

"Хоча наша економіка зіткнулася зі значними труднощами, які в короткостроковій перспективі продовжать стримувати економічне зростання, важливо пам'ятати, що наші довгострокові економічні показники сильні, - заявив Полсон, виступивши у четвер в Exchequer Club у Вашингтоні. - Я очікую, що наша економіка цього року продовжить рости, хоча і помірними темпами".

Полсон підкреслив, що програма стимулювання розміром $168 млрд., введена в дію в лютому, як він очікує, "продовжить підтримувати економіку в другому півріччі".

Сигнали на ринку житла міністр назвав неоднозначними. Ринок одноквартирних будинків, "очевидно, залишиться слабким до кінця року" через роздуті резерви, продажі нового житла, "схоже, стабілізувалися", а ціни на житло, імовірно, почнуть відновлюватися "через місяці, а не через роки", сказав він.

Полсон знову повторив, що ціни на нафту, на його думку, є похідними від "факторів попиту та пропозиції", які можна пом'якшити шляхом "довгострокових широкомасштабних зусиль".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Полсон: План стимулювання забезпечить зростання у другому півріччі» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua