ПФТС став на рейки


У понеділок індекс ПФТС виріс на 1,15% і піднявся до оцінки 640,37 індексних пункту, у черговий раз показуючи кореляцію з торговельними майданчиками США, які за підсумками п'ятничних торгів закрилися позитивом.

"На таку поведінку індикатора вітчизняного фондового ринку найбільше вплинули акції ММК ім. Ілліча (+3%) та "Центренерго" (+2,38%)",-відзначила аналітик КУА "ТЕКТ Ессет Менеджмент" Тамара Манук’ян. Більш високому зростанню ринкового індикатора вчинили опір котирування "Західенерго" (-0,39%), основною причиною зниження яких стали новини про скорочення у два рази чистого прибутку підприємства за підсумками першого півріччя.

Найбільші обсяги торгів зафіксовані по паперах Укрсоцбанка (6,57 млн. грн.), концерну "Стирол" (4,89 млн. грн.) і "Райффайзен Банку Аваль" (2,5 млн. грн.). Лідерами зростання за день стали "АвтоКрАЗ" (+14,41%) та "Дніпрообленерго" (+9,38%). Більше за всіх втратили в ціні "Родовід Банк" (-3,21%) і корпорація "Богдан" (-1,43%).

"40%-е зростання чистого прибутку "Центренерго" у першому півріччі за підсумками торговельної сесії відбилося зростанням котирувань даного емітента",-підкреслила Тамара Манук’ян. А зростання котирувань Укрсоцбанка (+2,81%), за її словами, обумовлене новинами про те, що за перше півріччя чистий прибуток підприємства зріс на 65,7% -до 265,84 млн. грн. -у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. "Зростання котирувань Крюківського вагонобудівного заводу (+7,61%) є наслідком позитивної реакції учасників ринку стосовно паперів підприємства після новини про початок активного процесу створення вагонобудівного холдингу на базі активів груп "ТАС" та "Приват", про що свідчить той факт, що в ролі консультанта обраний британський банк HSBC",-вважає експерт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua