Visa CEMEA відзначає швидкий ріст карт Visa в Україні й оборотів по них — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Visa CEMEA відзначає швидкий ріст карт Visa в Україні й оборотів по них

3
За даними на кінець першого кварталу 2002 року кількість карток Visa в Україні виросла на 164% у порівнянні з аналогічним періодом 2001 року і склала більш 1,4 мільйони. Завдяки цьому Україна вийшла на перше місце в Центральній і Східній Європі по темпах річної емісії. Одночасно річний оборот по українських картках Visa збільшився вдвічі і склав 794,8 мільйонів доларів США, а кількість транзакцій досягла 16,2 млн, що на 109% перевищує показники попереднього року.
Коментуючи підсумки першого кварталу 2002 р., Іван Ремшик, старший віце-президент Visa International по Центральній і Східній Європі, сказав: «Ці результати показують наскільки популярними стають картки Visa в Україні. Усе більше українців переконуються, що ці картки надійні, ліквідні і зручні».
На додаток до значного росту кількості карток українські банки-члени платіжної системи Visa прагнуть збільшити кількість точок прийому й обслуговування карток. З березня 2001 року по березень 2002 року число точок, що приймають до оплати карти Visa, збільшилося на 43% і склало 30,867. У їхнє число входять банкомати, торгово-сервісні підприємства, банки і їхні філії. У результаті Україна займає четверте місце серед країн Центральної і Східної Європи за рівнем розвитку мережі прийому карток Visa.
«Україна швидко стає країною, де картки Visa можуть використовуватися при здійсненні щоденних покупок. У порівнянні з минулим роком найбільше вражає ріст кількості точок обслуговування, що приймають до оплати популярні картки Visa Electron. Число торгово-сервісних підприємств, що приймають до оплати ці картки, подвоїлося і складає 13,000, а кількість банкоматів збільшилося більш ніж у три рази і складає 1,400».
Що стосується сегментації ринку платіжних карток в Україні, то лідируючі позиції займає Visa Electron - її частка складає 72% від загального числа карток Visa. Друга по поширеності картка – Visa Classic (27%). Далі йдуть карти елітної категорії (Premium Cards) і недавно з'явилися на ринку комерційні картки (Commercial Cards).
Visa International
Кращий у світі спосіб оплати – це платіжні засоби Visa, яким надають перевагу в усьому світі. Visa – найбільша міжнародна платіжна система. Щорічний оборот по картках Visa складає більш 2 трильйонів доларів США. Картки Visa приймають більш ніж у 25 мільйонах торгових точок і 760 тисячах банкоматів, розташованих по усьому світі. Visa відіграє ведучу роль у впровадженні нових платіжних продуктів і технологій в інтересах 21000 фінансових установ, і їхніх клієнтів - власників карток. Visa є лідером в області Інтернет-платежів і ініціатором створення системи універсальної комерції – можливості робити розрахунки в будь-який час, у будь-якім місці і за допомогою різних засобів зв'язку. Адреса Visa в Інтернеті: www.visa.com.ru
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас