Україна зацікавлена в нових іноземних інвестиціях — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна зацікавлена в нових іноземних інвестиціях

26
ІНВЕСТИЦІЇ
Василь Роговий провів зустріч з виконавчим директором індійської компанії “Тата Груп” Судхіром Діорасом, в ході якої обговорювались перспективи залучення в Україну значних інвестицій з боку індійської торговельно-промислової групи.
Виконавчий директор “Тата Груп”, яка протягом шести років працює на українському ринку, поінформував Віце-прем’єр-міністра України про відкриття в Україні представництва компанії та її плани щодо розширення своєї присутності на ринках України та країн СНД.
Він також повідомив, що транснаціональна компанія “Тата Груп”, сукупний дохід якої складає понад 9 мільярдів доларів США (2,1 % ВВП Індії), є провідною торгово-промисловою групою у приватному секторі країни із загальною чисельністю працюючих понад 225 тисяч осіб. Високо оцінюючи макроекономічні досягнення та покращення інвестиційного клімату в Україні протягом останніх років, Судхір Діорас висловив зацікавленість у налагодженні довгострокового співробітництва з Україною у галузях металургії, автомобілебудування, легкої промисловості, готельного бізнесу, сфері телекомунікацій та високих технологій.
У свою чергу Віце-прем’єр-міністр України наголосив на тому, що з прийняттям у минулому році ряду кодексів, в Україні створено необхідні правові умови для більш широкого залучення іноземних інвестицій. “Уряд зацікавлений у появі на українському ринку потужних іноземних компаній-інвесторів та реалізації нових інвестиційних проектів”, - підкреслив Василь Роговий.
За матеріалами:
УСПП
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас