Форекс - прогноз на вівторок 01.07.08


У вівторок очікується вихід наступних важливих економічних даних:

07:30 - Рішення Центрального Банку Австралії щодо ставок.

У вівторок Центральний Банк Австралії обговорить поточне економічне становище в країні і вирішить подальшу долю процентної ставки. Однак експерти очікують, що засідання ніяк не відіб'ється на ставці, зберігши її рівень в 7.25%. Нагадаємо, що остання зміна відбулася 4-ого березня, коли ставка була підвищена на 25 базових пункти, зробивши австралійський долар ще більш привабливим для carry-трейдерів.

09:00 - Рівень безробіття від МАРНОТРАТ у Німеччині, травень

Очікується, що безробіття в травні за даними МАРНОТРАТ залишилася на квітневому рівні в 7.4%. Однак, за вихідними даними (о 10.55), спостерігається невелике скорочення безробітних - на 15 000 чоловік. Зниження безробіття підвищить вартість європейської валюти, тому що зростає купівельна спроможність населення, а отже, й їх видатки.

11:00 - Виробничий індекс PMI у Німеччині і Єврозоні, червень.

Очікується, що остаточне значення виробничого індексу PMI у Німеччині залишилося на колишньому рівні в 52.3 пункту, як, втім, і остаточний індекс у Єврозоні (49.1). Якщо дані з Німеччини вийдуть гіршими за прогноз, то це відіб'ється падінням і на європейському індексі, зробивши понижувальний тиск на євро.

11:30 - Виробничий індекс PMI у Великобританії, червень.

Виробничий індекс PMI у квітні передбачає невелике погіршення ситуації, знизившись із 50.0 у травні до 49.8 у червні. Якщо реальні дані не виявляться більшими за позитивні, то вони будуть мати негативний вплив на британський фунт.

12:00 - Рівень безробіття у Єврозоні, травень.

Дані з безробіття обіцяють залишитися на попередньому рівні в 7.1%, що не буде мати значного впливу на валюту.

17:00 - Виробничий індекс ISM у США, червень.

Згідно із прогнозами, виробничий індекс ISM у лютому впав до 49.0, що на 0.6 пунктів нижче попереднього значення, а також важливої позначки в 50, і сигналізує про уповільнення економіки. На виході таких даних американський долар чекає зниження.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Real Trade
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua