0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Вищий госпсуд визнав законним збільшення СФ "Дніпроенерго"


Вищий госпсуд визнав законним збільшення СФ "Дніпроенерго"

Вищий господарський суд за позовами шахт "Павлоградвугілля" і "Комсомолець Донбасу" скасував рішення Апеляційного госпсуду Запорізької області від 21 грудня 2007, що визнав недійсними всі рішення зборів акціонерів "Дніпроенерго", у тому числі про збільшення статутного фонду, від 27 серпня 2007 року.

Про це Українським Новинам повідомив представник компанії "Бізнес-Інвест" (Дніпропетровськ) Олександр Винниченко.

Таким чином, справа спрямована на розгляд у нижчу судову інстанцію - Господарський суд Запорізької області.

Суд, зі слів Винниченка, мотивував своє рішення, тим, що під час розгляду справи Апеляційним госпсудом до процесу не були залучені "Павлоградвугілля" і "Комсомолець Донбасу".

Як повідомляло агентство, наприкінці травня "Павлоградвугілля" і "Комсомолець Донбасу" звернулися до Вищого госпсуду з вимогою визнати незаконним це рішення Апеляційного госпсуду Запорізької області.

Акціонери компанії 27 серпня 2007 вирішили збільшити СФ на 51,086 млн. гривень до 149,186 млн. гривень шляхом випуску нових акцій у зв'язку із приєднанням до суспільства компанії "Інвестиційне товариство".

Передбачалося, що в результаті додаткової емісії частка "Донбаської паливно-енергетичної компанії" (контролює Рінат Ахметов) збільшується на 26% акцій "Дніпроенерго".

Зокрема, "Інвестиційне товариство" буде контролювати 34,243% акцій, а афілійована із ДПЕК кіпрська компанія DTEK Holdings Limited зменшить свою частку з 15,262% до 10,036%.

21 грудня 2007 року Апеляційний госпсуд Запорізької області за позовом "Бізнес-Інвесту" (контролює група компаній Приватбанку) виніс постанову про визнання недійсними всіх рішень, які були прийняті зборами акціонерів "Дніпроенерго".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування