0 800 307 555
0 800 307 555

Вищий госпсуд визнав законним збільшення СФ "Дніпроенерго"


Вищий госпсуд визнав законним збільшення СФ "Дніпроенерго"

Вищий господарський суд за позовами шахт "Павлоградвугілля" і "Комсомолець Донбасу" скасував рішення Апеляційного госпсуду Запорізької області від 21 грудня 2007, що визнав недійсними всі рішення зборів акціонерів "Дніпроенерго", у тому числі про збільшення статутного фонду, від 27 серпня 2007 року.

Про це Українським Новинам повідомив представник компанії "Бізнес-Інвест" (Дніпропетровськ) Олександр Винниченко.

Таким чином, справа спрямована на розгляд у нижчу судову інстанцію - Господарський суд Запорізької області.

Суд, зі слів Винниченка, мотивував своє рішення, тим, що під час розгляду справи Апеляційним госпсудом до процесу не були залучені "Павлоградвугілля" і "Комсомолець Донбасу".

Як повідомляло агентство, наприкінці травня "Павлоградвугілля" і "Комсомолець Донбасу" звернулися до Вищого госпсуду з вимогою визнати незаконним це рішення Апеляційного госпсуду Запорізької області.

Акціонери компанії 27 серпня 2007 вирішили збільшити СФ на 51,086 млн. гривень до 149,186 млн. гривень шляхом випуску нових акцій у зв'язку із приєднанням до суспільства компанії "Інвестиційне товариство".

Передбачалося, що в результаті додаткової емісії частка "Донбаської паливно-енергетичної компанії" (контролює Рінат Ахметов) збільшується на 26% акцій "Дніпроенерго".

Зокрема, "Інвестиційне товариство" буде контролювати 34,243% акцій, а афілійована із ДПЕК кіпрська компанія DTEK Holdings Limited зменшить свою частку з 15,262% до 10,036%.

21 грудня 2007 року Апеляційний госпсуд Запорізької області за позовом "Бізнес-Інвесту" (контролює група компаній Приватбанку) виніс постанову про визнання недійсними всіх рішень, які були прийняті зборами акціонерів "Дніпроенерго".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua