0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Експерти: Іпотека в Росії зникне до 2020 року


Експерти: Іпотека в Росії зникне до 2020 року

В 2008-2010 році на ринку російського житла буде спостерігатися стабілізація цін. Цієї думки, за словами генерального директора агентства "Право та нерухомість" Андрія Матрохіна, дотримувалася більшість учасників XI Національного Конгресу нерухомості, що проходив у Москві з 15 по 19 червня.

"На Конгресі фахівці відзначили, що протягом двох наступних років почне знижуватися доступність житла у зв'язку з високою вартістю іпотеки. Мінімальний початковий внесок позичальника за нерухомість, що купується, складе 10% від її вартості. Середній російській сім'ї іпотека буде не по кишені", - повідомив InvestorKirov.Ru Андрій Матрохін.

За його словами, до 2020 року іпотечне кредитування буде згортатися, а потім і взагалі може зникнути. На зміну йому прийдуть будівельні ощадні каси, які користуються широкою популярністю в європейців протягом 50 років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування